FXP73.09.0100A
TaoglasTaoglas
FXP73.09.0100A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FXP73.09.0100A
Producator / Marca: Taoglas
Descrierea produsului RF ANT 2.4GHZ FLAT PATCH CAB ADH
Foi de date: FXP73.09.0100A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FXP73.09.0100A
Număr parc FXP73.09.0100A Producător Taoglas
Descriere RF ANT 2.4GHZ FLAT PATCH CAB ADH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 21622 pcs Fișa cu date FXP73.09.0100A.pdf
VSWR 2 terminare Cable (100mm) - MMCX Male
Serie Blue Diamond Întoarcere pierdere -10dB
Putere - Max 5W ambalare Bulk
Alte nume 931-1124
FXP73090100A
Număr de benzi 1
Tipul de montare Adhesive Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Înălțime (Max) 0.004" (0.10mm) Câştig 2.5dBi
Interval de frecvență 2.4GHz ~ 2.483.5GHz Grupul de frecvențe UHF (2 GHz ~ 3 GHz)
Frecvență (centru / bandă) 2.4GHz Caracteristici -
descriere detaliata 2.4GHz Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee™ Flat Patch RF Antenna 2.4GHz ~ 2.483.5GHz 2.5dBi Cable (100mm) - MMCX Male Adhesive Aplicații Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee™