ASGP.1575.10B.4.A.01
TaoglasTaoglas
Taoglas
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ASGP.1575.10B.4.A.01
Producator / Marca: Taoglas
Descrierea produsului RF ANT 1.575GHZ CER PATCH SLD
Foi de date: ASGP.1575.10B.4.A.01.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ASGP.1575.10B.4.A.01
Număr parc ASGP.1575.10B.4.A.01 Producător Taoglas
Descriere RF ANT 1.575GHZ CER PATCH SLD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5422 pcs Fișa cu date ASGP.1575.10B.4.A.01.pdf
VSWR 2 terminare Solder
Serie - Întoarcere pierdere -
Număr de benzi 1 Tipul de montare Surface Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Înălțime (Max) 0.232" (5.90mm) Câştig 30dB
Interval de frecvență - Grupul de frecvențe UHF (1 GHz ~ 2 GHz)
Frecvență (centru / bandă) 1.575GHz Caracteristici LNA, Filter
descriere detaliata 1.575GHz GPS Ceramic Patch RF Antenna 30dB Solder Surface Mount Aplicații GPS
Tipul antenei Ceramic Patch
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ASGP.1575.10D.2.A.01
ASGP.1575.10D.2.A.01
Producători: Taoglas
Descriere: RF ANT
In stoc: 4875 pcs
Descarca:
RFQ
ASGTX-C-1
ASGTX-C-1
Producători: Abracon Corporation
Descriere: OSC PROG LVCMOS 3.3V 1PPM SMD