TS3316-3R3M
TamuraTamura
Tamura
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TS3316-3R3M
Producator / Marca: Tamura
Descrierea produsului FIXED IND 3.3UH 3.3A 39 MOHM SMD
Foi de date: TS3316-3R3M.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TS3316-3R3M
Număr parc TS3316-3R3M Producător Tamura
Descriere FIXED IND 3.3UH 3.3A 39 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4387 pcs Fișa cu date TS3316-3R3M.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
ecranare Shielded Serie TS3316
Evaluări - Q @ Freq 70 @ 100kHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 3.3µH Înălțime - așezată (Max) 0.205" (5.20mm)
Frecventa - Self Resonant 70MHz descriere detaliata 3.3µH Shielded Inductor 3.3A 39 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 39 mOhm Max Ratingul curent 3.3A