TO3316-1R0M
TamuraTamura
Tamura
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TO3316-1R0M
Producator / Marca: Tamura
Descrierea produsului FIXED IND 1UH 6.8A 9 MOHM SMD
Foi de date: TO3316-1R0M.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TO3316-1R0M
Număr parc TO3316-1R0M Producător Tamura
Descriere FIXED IND 1UH 6.8A 9 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4869 pcs Fișa cu date TO3316-1R0M.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
ecranare Unshielded Serie TO3316
Evaluări - Q @ Freq 50 @ 100kHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 1µH Înălțime - așezată (Max) 0.209" (5.30mm)
Frecventa - Self Resonant 150MHz descriere detaliata 1µH Unshielded Inductor 6.8A 9 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 9 mOhm Max Ratingul curent 6.8A
Curent - saturație -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
TO3316-1R5M
TO3316-1R5M
Producători: Tamura
Descriere: FIXED IND 1.5UH 6.4A 10 MOHM SMD
In stoc: 4653 pcs
Descarca: TO3316-1R5M.pdf
RFQ
TO3316-102M
TO3316-102M
Producători: Tamura
Descriere: FIXED IND 1MH 300MA 3 OHM SMD
In stoc: 3389 pcs
Descarca: TO3316-102M.pdf
RFQ
Descriere: FIXED IND 330UH 600MA 1.02 OHM
Descarca: TO3316-331M.pdf
TO3316-3R3M
TO3316-3R3M
Descriere: FIXED IND 3.3UH 5.4A 15 MOHM SMD
Descarca: TO3316-3R3M.pdf
Descriere: FIXED IND 15UH 3.1A 46 MOHM SMD
Descriere: FIXED IND 33UH 2.1A 100 MOHM SMD
Descriere: FIXED IND 100UH 1.3A 280 MOHM
Descriere: FIXED IND 150UH 1A 400 MOHM SMD
Descriere: FIXED IND 22UH 2.7A 85 MOHM SMD
Descriere: FIXED IND 220UH 800MA 610 MOHM
Descriere: FIXED IND 10UH 3.9A 38 MOHM SMD
TO3316-2R2M
TO3316-2R2M
Descriere: FIXED IND 2.2UH 6.1A 12 MOHM SMD
Descarca: TO3316-2R2M.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW