T1812-330J
TamuraTamura
Tamura
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T1812-330J
Producator / Marca: Tamura
Descrierea produsului FIXED IND 33UH 230MA 4 OHM SMD
Foi de date: T1812-330J.pdf
  • Mesaj
Specificațiile T1812-330J
Număr parc T1812-330J Producător Tamura
Descriere FIXED IND 33UH 230MA 4 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5417 pcs Fișa cu date T1812-330J.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor 1812 Dimensiune / Dimensiune 0.195" L x 0.150" W (4.95mm x 3.81mm)
ecranare Unshielded Serie T1812
Evaluări - Q @ Freq 50 @ 2.52MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1812 (4532 Metric)
Temperatura de Operare - Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Ceramic
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 2.52MHz
Inductanţă 33µH Înălțime - așezată (Max) 0.143" (3.63mm)
Frecventa - Self Resonant 23MHz descriere detaliata 33µH Unshielded Wirewound Inductor 230mA 4 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
Rezistența DC (DCR) 4 Ohm Max Ratingul curent 230mA