PL5.0-16-130B
TamuraTamura
PL5.0-16-130B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PL5.0-16-130B
Producator / Marca: Tamura
Descrierea produsului XFRMR LAMINATED 5VA THRU HOLE
Foi de date: PL5.0-16-130B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
54 pcs
108 pcs
270 pcs
540 pcs
1026 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PL5.0-16-130B
Număr parc PL5.0-16-130B Producător Tamura
Descriere XFRMR LAMINATED 5VA THRU HOLE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10263 pcs Fișa cu date PL5.0-16-130B.pdf
Greutate - Tensiune - secundar (încărcare completă) Parallel 8V, Series 16V
Tensiune - Primar 115V, 230V Tensiune - Izolare 3500Vrms
Tip Laminated Core Stilul de terminare PC Pin
Dimensiune / Dimensiune 41.28mm L x 36.37mm W Serie PL5.0-xx-130B
Lichidări secundare Dual Înfășurarea primară Dual
Putere - Max 5 VA Alte nume MT3114
PL5.0-16
PL5.0-16(BOX)
PL5.0-16(BULK)
PL5016130B
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 35.60mm
Curent - Ieșire (Max) Parallel 620mA, Series 310mA Centru atingere No