PL10-24-130B
TamuraTamura
PL10-24-130B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PL10-24-130B
Producator / Marca: Tamura
Descrierea produsului XFRMR LAMINATED 10VA THRU HOLE
Foi de date: PL10-24-130B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PL10-24-130B
Număr parc PL10-24-130B Producător Tamura
cantitate valabila 8989 pcs Fișa cu date PL10-24-130B.pdf
Greutate - Tensiune - secundar (încărcare completă) Parallel 12V, Series 24V
Tensiune - Primar 115V, 230V Tensiune - Izolare 3500Vrms
Tip Laminated Core Stilul de terminare PC Pin
Dimensiune / Dimensiune 47.60mm L x 39.70mm W Serie PL10-xx130B
Lichidări secundare Dual Înfășurarea primară Dual
Putere - Max 10 VA Alte nume MT3127
PL10-24
PL10-24(BOX)
PL10-24(BULK)
PL1024130B
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 36.20mm
Curent - Ieșire (Max) Parallel 840mA, Series 420mA Centru atingere No