LA02P085S03
TamuraTamura
LA02P085S03 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LA02P085S03
Producator / Marca: Tamura
Descrierea produsului SENSOR
Foi de date: 1.LA02P085S03.pdf2.LA02P085S03.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LA02P085S03
Număr parc LA02P085S03 Producător Tamura
Descriere SENSOR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6260 pcs Fișa cu date 1.LA02P085S03.pdf2.LA02P085S03.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.97 V ~ 3.63 V Serie LA02P
Tip senzor Hall Effect, Open Loop Sensibilitate 15.5mV/A
Timp de raspuns 1µs Polarizare Bidirectional
ambalare Bulk Pachet / Caz Module
producție Ratiometric, Voltage Alte nume 9-LA02P085S03ZY
MT7418
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Număr de canale 1
Tipul de montare Through Hole Liniaritatea ±1%
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecvență DC ~ 300kHz
Pentru măsurare AC/DC descriere detaliata Current Sensor 85A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module
Curent - aprovizionare (Max) 10mA Sensul curent 85A
Precizie ±1%