L03S050D15
TamuraTamura
L03S050D15 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: L03S050D15
Producator / Marca: Tamura
Descrierea produsului SENSOR CURRENT HALL 50A AC/DC
Foi de date: L03S050D15.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile L03S050D15
Număr parc L03S050D15 Producător Tamura
Descriere SENSOR CURRENT HALL 50A AC/DC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4894 pcs Fișa cu date L03S050D15.pdf
Tensiune - Aprovizionare ±15V Serie -
Tip senzor Hall Effect, Open Loop Sensibilitate -
Timp de raspuns 5µs Polarizare Bidirectional
ambalare Bulk Pachet / Caz Module
producție Ratiometric, Voltage Alte nume MT7181
S1-L03S050D15EY
Temperatura de Operare -20°C ~ 80°C Număr de canale 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Liniaritatea ±1% Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecvență DC ~ 50kHz Pentru măsurare AC/DC
descriere detaliata Current Sensor 50A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module Curent - aprovizionare (Max) 12mA
Sensul curent 50A Precizie ±1%