EPM1205SJ
TamuraTamura
EPM1205SJ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EPM1205SJ
Producator / Marca: Tamura
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 6W
Foi de date: EPM1205SJ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EPM1205SJ
Număr parc EPM1205SJ Producător Tamura
Descriere DC DC CONVERTER 12V 6W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12261 pcs Fișa cu date EPM1205SJ.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 110V Tensiune - Intrare (Max) 450V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 1.30" L x 1.22" W x 0.81" H (33.0mm x 31.0mm x 20.7mm)
Serie - Putere (Wați) 6W
ambalare Bulk Pachet / Caz 14-DIP Module
Alte nume 9-EPM1205SJZY
MT7383
Temperatura de Operare -20°C ~ 80°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici OCP, OTP, OVP Eficienţă 75%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 500mA 110V - 450V Input Curent - Ieșire (Max) 500mA