AAD130SD-60
TamuraTamura
Tamura
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AAD130SD-60
Producator / Marca: Tamura
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 24V 80W
Foi de date: 1.AAD130SD-60.pdf2.AAD130SD-60.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AAD130SD-60
Număr parc AAD130SD-60 Producător Tamura
Descriere AC/DC CONVERTER 24V 80W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3504 pcs Fișa cu date 1.AAD130SD-60.pdf2.AAD130SD-60.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Dimensiune / Dimensiune 5.00" L x 3.14" W x 1.25" H (127.0mm x 79.8mm x 31.8mm) Serie AAD130
Putere (Wați) 80W (130W Forced Air) Temperatura de Operare 0°C ~ 50°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Sarcină minimă necesară Yes
Eficienţă 90% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 6A 90 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 6A Aprobări CE