3FL16-350
TamuraTamura
3FL16-350 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 3FL16-350
Producator / Marca: Tamura
Descrierea produsului XFRMR LAMINATED 6VA THRU HOLE
Foi de date: 3FL16-350.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 3FL16-350
Număr parc 3FL16-350 Producător Tamura
Descriere XFRMR LAMINATED 6VA THRU HOLE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7976 pcs Fișa cu date 3FL16-350.pdf
Greutate - Tensiune - secundar (încărcare completă) Parallel 8V, Series 16V
Tensiune - Primar 115V, 230V Tensiune - Izolare 1500Vrms
Tip Laminated Core Stilul de terminare PC Pin
Dimensiune / Dimensiune 47.60mm L x 39.60mm W Serie 3FL
Lichidări secundare Dual Înfășurarea primară Dual
Putere - Max 6 VA Alte nume 3FL-16-350
3FL16350
MT1110
PF6-16
PF6-16(BOX)
PF6-16(BULK)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 21.60mm
Curent - Ieșire (Max) Parallel 700mA, Series 350mA Centru atingere No