1200MD-1-004
TalemaTalema
Talema
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1200MD-1-004
Producator / Marca: Talema
Descrierea produsului XFMR TOROIDAL 1200VA THRM PROTCT
Foi de date: 1200MD-1-004.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 462 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 462 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
3 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1200MD-1-004
Număr parc 1200MD-1-004 Producător Talema
cantitate valabila 462 pcs Fișa cu date 1200MD-1-004.pdf
Greutate 22 lbs (10kg) Tensiune - secundar (încărcare completă) Parallel 120V, Series 240V
Tensiune - Primar 100V, 120V, 200V, 240V Tensiune - Izolare 5000Vrms
Tip Toroidal Stilul de terminare Wire Leads
Dimensiune / Dimensiune 183.00mm Dia x 81.00mm W Serie MD
Lichidări secundare Single, Multiple Taps Înfășurarea primară Dual, Multiple Taps
Putere - Max 1200 VA Tipul de montare Chassis Mount
Înălțime - așezată (Max) - Curent - Ieșire (Max) Parallel 10A, Series 5A
Centru atingere No
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1200LP41B0500E
1200LP41B0500E
Producători: Johanson Technology
Descriere: RF FILTER LOWPASS 1.2GHZ 1210
In stoc: 3306 pcs
Descarca: 1200LP41B0500E.pdf
RFQ
1201
Producători: Keystone Electronics Corp.
Descriere: TERM SCREW 6-32 2 PIN PCB
In stoc: 122920 pcs
Descarca: 1201.pdf
RFQ
1200LP41C0500E
1200LP41C0500E
Descarca: 1200LP41C0500E.pdf
1200MD-1-003
1200MD-1-003
Producători: Talema
Descriere: XFMR TOROIDAL MED GRADE 1200VA
In stoc: 433 pcs
Descarca: 1200MD-1-003.pdf
1200TA
1200TA
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: TERMINAL ADAPTER
Descarca: 1200TA.pdf
Producători: API Technologies Corp.
Descriere: FILTER LC(PI) 3000PF CHASSIS
Descarca:
1200BP44A575E
1200BP44A575E
Descriere: RF FILTER BANDPASS 1.2GHZ 1812
Descarca:
1200BJ
1200BJ
Producători: Davies Molding, LLC.
Descriere: KNOB SMOOTH 0.250" PHENOLIC
Descarca: 1200BJ.pdf
1200X
1200X
Producători: Conxall / Switchcraft
Descriere: PHONE T-JACK PANEL .25" STD SGL
In stoc: 952 pcs
Descarca: 1200X.pdf
1200BM
1200BM
Descriere: KNOB SMOOTH 0.125" PHENOLIC
Descarca: 1200BM.pdf
1201
Producători: Adafruit
Descriere: VIBRATION MOTOR 11000 RPM 5VDC
Descarca: 1201.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW