TMK325B7475KNHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK325B7475KNHT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TMK325B7475KNHT
Producator / Marca: Taiyo Yuden
Descrierea produsului CAP CER 4.7UF 25V X7R 1210
Foi de date: 1.TMK325B7475KNHT.pdf2.TMK325B7475KNHT.pdf3.TMK325B7475KNHT.pdf4.TMK325B7475KNHT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TMK325B7475KNHT
Număr parc TMK325B7475KNHT Producător Taiyo Yuden
Descriere CAP CER 4.7UF 25V X7R 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.083" (2.10mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie M
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Alte nume 587-3493-2
CE TMK325 B7475KNHT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 4.7µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) capacitanță 4.7µF