TMK316B7225MLHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK316B7225MLHT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TMK316B7225MLHT
Producator / Marca: Taiyo Yuden
Descrierea produsului CAP CER 2.2UF 25V X7R 1206
Foi de date: 1.TMK316B7225MLHT.pdf2.TMK316B7225MLHT.pdf3.TMK316B7225MLHT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TMK316B7225MLHT
Număr parc TMK316B7225MLHT Producător Taiyo Yuden
Descriere CAP CER 2.2UF 25V X7R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.071" (1.80mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie M
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume CE TMK316B7225MLHT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Ultra Low ESR
Rata de eșec - descriere detaliata 2.2µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
capacitanță 2.2µF Aplicații Automotive, SMPS Filtering