TMK107SD332JA-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK107SD332JA-T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TMK107SD332JA-T
Producator / Marca: Taiyo Yuden
Descrierea produsului CAP CER 3300PF 25V 0603
Foi de date: TMK107SD332JA-T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TMK107SD332JA-T
Număr parc TMK107SD332JA-T Producător Taiyo Yuden
Descriere CAP CER 3300PF 25V 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 935878 pcs Fișa cu date TMK107SD332JA-T.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.035" (0.90mm) Coeficientul de temperatură -
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie CFCAP™
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume CF TMK107 SD332JA-T
TMK107SD332JAT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Low Distortion
descriere detaliata 3300pF ±5% 25V Ceramic Capacitor 0603 (1608 Metric) capacitanță 3300pF