TMK107F104ZAST
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK107F104ZAST Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TMK107F104ZAST
Producator / Marca: Taiyo Yuden
Descrierea produsului CAP CER 0.1UF 25V Y5V 0603
Foi de date: TMK107F104ZAST.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TMK107F104ZAST
Număr parc TMK107F104ZAST Producător Taiyo Yuden
Descriere CAP CER 0.1UF 25V Y5V 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 3653 pcs Fișa cu date TMK107F104ZAST.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă -20%, +80%
Grosime (Max) 0.035" (0.90mm) Coeficientul de temperatură Y5V (F)
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie M
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 0.1µF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric) capacitanță 0.1µF