TMK063CG1R2CT-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK063CG1R2CT-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TMK063CG1R2CT-F
Producator / Marca: Taiyo Yuden
Descrierea produsului CAP CER 1.2PF 25V NP0 0201
Foi de date: TMK063CG1R2CT-F.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TMK063CG1R2CT-F
Număr parc TMK063CG1R2CT-F Producător Taiyo Yuden
Descriere CAP CER 1.2PF 25V NP0 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6751440 pcs Fișa cu date TMK063CG1R2CT-F.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±0.25pF
Grosime (Max) 0.013" (0.33mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serie M
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Alte nume RM TMK063 CG1R2CT-F
TMK063CG1R2CTF
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
descriere detaliata 1.2pF ±0.25pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) capacitanță 1.2pF