TMK063CG0R5CT-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK063CG0R5CT-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TMK063CG0R5CT-F
Producator / Marca: Taiyo Yuden
Descrierea produsului CAP CER 0.5PF 25V NP0 0201
Foi de date: TMK063CG0R5CT-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
15000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TMK063CG0R5CT-F
Număr parc TMK063CG0R5CT-F Producător Taiyo Yuden
Descriere CAP CER 0.5PF 25V NP0 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8671760 pcs Fișa cu date TMK063CG0R5CT-F.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±0.25pF
Grosime (Max) 0.013" (0.33mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serie M
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Alte nume RM TMK063 CG0R5CT-F
TMK063CG0R5CTF
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 0.5pF ±0.25pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) capacitanță 0.5pF