TMK042CG8R6CD-W
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK042CG8R6CD-W Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TMK042CG8R6CD-W
Producator / Marca: Taiyo Yuden
Descrierea produsului CAP CER 8.6PF 25V C0G/NP0 01005
Foi de date: 1.TMK042CG8R6CD-W.pdf2.TMK042CG8R6CD-W.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TMK042CG8R6CD-W
Număr parc TMK042CG8R6CD-W Producător Taiyo Yuden
Descriere CAP CER 8.6PF 25V C0G/NP0 01005 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12708889 pcs Fișa cu date 1.TMK042CG8R6CD-W.pdf2.TMK042CG8R6CD-W.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±0.25pF
Grosime (Max) 0.009" (0.22mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Serie M
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 01005 (0402 Metric) Alte nume RM TMK042 CG8R6CD-W
TMK042CG8R6CDW
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Rata de eșec - descriere detaliata 8.6pF ±0.25pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric)
capacitanță 8.6pF Aplicații General Purpose