TMK042CG560JC-W
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK042CG560JC-W Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TMK042CG560JC-W
Producator / Marca: Taiyo Yuden
Descrierea produsului CAP CER 56PF 25V C0G/NP0 01005
Foi de date: 1.TMK042CG560JC-W.pdf2.TMK042CG560JC-W.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TMK042CG560JC-W
Număr parc TMK042CG560JC-W Producător Taiyo Yuden
Descriere CAP CER 56PF 25V C0G/NP0 01005 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 909660 pcs Fișa cu date 1.TMK042CG560JC-W.pdf2.TMK042CG560JC-W.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.009" (0.22mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Serie M
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 01005 (0402 Metric) Alte nume 587-5773-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Rata de eșec - descriere detaliata 56pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric)
capacitanță 56pF Aplicații General Purpose