TMK042CG040CD-W
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK042CG040CD-W Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TMK042CG040CD-W
Producator / Marca: Taiyo Yuden
Descrierea produsului CAP CER 4PF 25V C0G/NP0 01005
Foi de date: 1.TMK042CG040CD-W.pdf2.TMK042CG040CD-W.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
40000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TMK042CG040CD-W
Număr parc TMK042CG040CD-W Producător Taiyo Yuden
Descriere CAP CER 4PF 25V C0G/NP0 01005 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12716348 pcs Fișa cu date 1.TMK042CG040CD-W.pdf2.TMK042CG040CD-W.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±0.25pF
Grosime (Max) 0.009" (0.22mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Serie M
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 01005 (0402 Metric) Alte nume RM TMK042 CG040CD-W
TMK042CG040CDW
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 4pF ±0.25pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric)
capacitanță 4pF Aplicații General Purpose