TMJ107BB7104MAHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMJ107BB7104MAHT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TMJ107BB7104MAHT
Producator / Marca: Taiyo Yuden
Descrierea produsului CAP CER 0.1UF 25V X7R 0603
Foi de date: 1.TMJ107BB7104MAHT.pdf2.TMJ107BB7104MAHT.pdf3.TMJ107BB7104MAHT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TMJ107BB7104MAHT
Număr parc TMJ107BB7104MAHT Producător Taiyo Yuden
Descriere CAP CER 0.1UF 25V X7R 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.039" (1.00mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie M
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume CE TMJ107BB7104MAHT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Soft Termination
Rata de eșec - descriere detaliata 0.1µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
capacitanță 0.1µF Aplicații Automotive, SMPS Filtering, Boardflex Sensitive