PAS0815LS2R5105
Taiyo YudenTaiyo Yuden
PAS0815LS2R5105 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PAS0815LS2R5105
Producator / Marca: Taiyo Yuden
Descrierea produsului CAP 1F 20% 2.5V THROUGH HOLE
Foi de date: 1.PAS0815LS2R5105.pdf2.PAS0815LS2R5105.pdf3.PAS0815LS2R5105.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PAS0815LS2R5105
Număr parc PAS0815LS2R5105 Producător Taiyo Yuden
Descriere CAP 1F 20% 2.5V THROUGH HOLE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 2.5V Toleranţă ±20%
terminare PC Pins Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie LS ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 587-3464-2
Temperatura de Operare -25°C ~ 70°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. -
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 70 mOhm
descriere detaliata 1F (EDLC) Supercapacitor 2.5V Radial, Can 70 mOhm capacitanță 1F