NP06DB151M
Prezentarea produsului
Număr parc: NP06DB151M
Producator / Marca: Taiyo Yuden
Descrierea produsului FIXED IND 150UH 480MA 1 OHM SMD
Foi de date: NP06DB151M.pdf
  • Mesaj
Specificațiile NP06DB151M
Număr parc NP06DB151M Producător Taiyo Yuden
Descriere FIXED IND 150UH 480MA 1 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4240 pcs Fișa cu date NP06DB151M.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.295" L x 0.287" W (7.50mm x 7.30mm)
Alte nume LM NP06D B151M
NPO6DB151M
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1kHz Inductanţă 150µH
Înălțime - așezată (Max) 0.126" (3.20mm) Frecventa - Self Resonant 6MHz
descriere detaliata 150µH Shielded Inductor 480mA 1 Ohm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 1 Ohm Max
Ratingul curent 480mA Curent - saturație -