MBKK2012T3R3M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
MBKK2012T3R3M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBKK2012T3R3M
Producator / Marca: Taiyo Yuden
Descrierea produsului FIXED IND 3.3UH 650MA 500 MOHM
Foi de date: 1.MBKK2012T3R3M.pdf2.MBKK2012T3R3M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MBKK2012T3R3M
Număr parc MBKK2012T3R3M Producător Taiyo Yuden
Descriere FIXED IND 3.3UH 650MA 500 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 382991 pcs Fișa cu date 1.MBKK2012T3R3M.pdf2.MBKK2012T3R3M.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 (2012 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
ecranare Shielded Serie MCOIL™, MB
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 0805 (2012 Metric)
Alte nume 587-4159-1 Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Metal Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1MHz Inductanţă 3.3µH
Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 650mA 500 mOhm Max 0805 (2012 Metric) Rezistența DC (DCR) 500 mOhm Max
Ratingul curent 650mA Curent - saturație 700mA