LEMC2520T2R2M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LEMC2520T2R2M
Producator / Marca: Taiyo Yuden
Descrierea produsului FIXED IND 2.2UH 390MA 400 MOHM
Foi de date: LEMC2520T2R2M.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LEMC2520T2R2M
Număr parc LEMC2520T2R2M Producător Taiyo Yuden
Descriere FIXED IND 2.2UH 390MA 400 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3747 pcs Fișa cu date LEMC2520T2R2M.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor 1008 (2520 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
ecranare Unshielded Serie LE, MC Type
Evaluări - Q @ Freq 20 @ 7.96MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1008 (2520 Metric)
Alte nume LE LEMC2520T 2R2M Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.96MHz Inductanţă 2.2µH
Înălțime - așezată (Max) 0.079" (2.00mm) Frecventa - Self Resonant 75MHz
descriere detaliata 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 390mA 400 mOhm Max 1008 (2520 Metric) Rezistența DC (DCR) 400 mOhm Max
Ratingul curent 390mA Curent - saturație -