LBR2518T2R2M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LBR2518T2R2M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LBR2518T2R2M
Producator / Marca: Taiyo Yuden
Descrierea produsului FIXED IND 2.2UH 480MA 70 MOHM
Foi de date: 1.LBR2518T2R2M.pdf2.LBR2518T2R2M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LBR2518T2R2M
Număr parc LBR2518T2R2M Producător Taiyo Yuden
Descriere FIXED IND 2.2UH 480MA 70 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 607119 pcs Fișa cu date 1.LBR2518T2R2M.pdf2.LBR2518T2R2M.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor 1007 (2518 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
ecranare Unshielded Serie LB, R Type
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 1007 (2518 Metric)
Alte nume 587-2050-6 Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.96MHz Inductanţă 2.2µH
Înălțime - așezată (Max) 0.079" (2.00mm) Frecventa - Self Resonant 68MHz
descriere detaliata 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 480mA 70 mOhm 1007 (2518 Metric) Rezistența DC (DCR) 70 mOhm
Ratingul curent 480mA Curent - saturație -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LBR2518T470M
LBR2518T470M
Producători: Taiyo Yuden
Descriere: FIXED IND 47UH 120MA 840 MOHM
In stoc: 1555187 pcs
Descarca: LBR2518T470M.pdf
RFQ
LBR2518T2R2MV
LBR2518T2R2MV
Producători: Taiyo Yuden
Descriere: FIXED IND 2.2UH 480MA 70 MOHM