LBC2016T220K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LBC2016T220K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LBC2016T220K
Producator / Marca: Taiyo Yuden
Descrierea produsului FIXED IND 22UH 165MA 1.8 OHM SMD
Foi de date: 1.LBC2016T220K.pdf2.LBC2016T220K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LBC2016T220K
Număr parc LBC2016T220K Producător Taiyo Yuden
Descriere FIXED IND 22UH 165MA 1.8 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1225905 pcs Fișa cu date 1.LBC2016T220K.pdf2.LBC2016T220K.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor 0806 (2016 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
ecranare Unshielded Serie LB, C Type
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0806 (2016 Metric)
Alte nume 587-2541-2
LBC2016T220K-ND
LQ LB C2016T220K
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.52MHz Inductanţă 22µH
Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm) Frecventa - Self Resonant 16MHz
descriere detaliata 22µH Unshielded Wirewound Inductor 165mA 1.8 Ohm 0806 (2016 Metric) Rezistența DC (DCR) 1.8 Ohm
Ratingul curent 165mA Curent - saturație -