LBC2012T470K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LBC2012T470K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LBC2012T470K
Producator / Marca: Taiyo Yuden
Descrierea produsului FIXED IND 47UH 90MA 5.8 OHM SMD
Foi de date: 1.LBC2012T470K.pdf2.LBC2012T470K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LBC2012T470K
Număr parc LBC2012T470K Producător Taiyo Yuden
Descriere FIXED IND 47UH 90MA 5.8 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1461574 pcs Fișa cu date 1.LBC2012T470K.pdf2.LBC2012T470K.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 (2012 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
ecranare Unshielded Serie LB, C Type
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0805 (2012 Metric)
Alte nume 587-2534-2
LBC2012T470K-ND
LQ LB C2012T470K
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.52MHz Inductanţă 47µH
Înălțime - așezată (Max) 0.057" (1.45mm) Frecventa - Self Resonant 11MHz
descriere detaliata 47µH Unshielded Wirewound Inductor 90mA 5.8 Ohm 0805 (2012 Metric) Rezistența DC (DCR) 5.8 Ohm
Ratingul curent 90mA Curent - saturație -