LB2012T220K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LB2012T220K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LB2012T220K
Producator / Marca: Taiyo Yuden
Descrierea produsului FIXED IND 22UH 80MA 1.7 OHM SMD
Foi de date: 1.LB2012T220K.pdf2.LB2012T220K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LB2012T220K
Număr parc LB2012T220K Producător Taiyo Yuden
Descriere FIXED IND 22UH 80MA 1.7 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1879391 pcs Fișa cu date 1.LB2012T220K.pdf2.LB2012T220K.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 (2012 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
ecranare Unshielded Serie LB
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0805 (2012 Metric)
Alte nume 587-2490-2
LB2012T220K-ND
LQ LB 2012T220K
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.52MHz Inductanţă 22µH
Înălțime - așezată (Max) 0.057" (1.45mm) Frecventa - Self Resonant 16MHz
descriere detaliata 22µH Unshielded Wirewound Inductor 80mA 1.7 Ohm 0805 (2012 Metric) Rezistența DC (DCR) 1.7 Ohm
Ratingul curent 80mA Curent - saturație -