LAP02TA3R3K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LAP02TA3R3K
Producator / Marca: Taiyo Yuden
Descrierea produsului FIXED IND 3.3UH 210MA 1.4 OHM TH
Foi de date: 1.LAP02TA3R3K.pdf2.LAP02TA3R3K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LAP02TA3R3K
Număr parc LAP02TA3R3K Producător Taiyo Yuden
Descriere FIXED IND 3.3UH 210MA 1.4 OHM TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6247 pcs Fișa cu date 1.LAP02TA3R3K.pdf2.LAP02TA3R3K.pdf
Tip - Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.091" Dia x 0.134" L (2.30mm x 3.40mm)
ecranare Unshielded Serie LA, P Type
Evaluări - Q @ Freq 40 @ 7.96MHz
ambalare Tray Pachet / Caz Axial
Alte nume LA LAP 02TA 3R3K Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.96MHz Inductanţă 3.3µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 38MHz
descriere detaliata 3.3µH Unshielded Inductor 210mA 1.4 Ohm Max Axial Rezistența DC (DCR) 1.4 Ohm Max
Ratingul curent 210mA Curent - saturație -