LAN02TA151J
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LAN02TA151J
Producator / Marca: Taiyo Yuden
Descrierea produsului FIXED IND 150UH 85MA 10.5 OHM TH
Foi de date: 1.LAN02TA151J.pdf2.LAN02TA151J.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LAN02TA151J
Număr parc LAN02TA151J Producător Taiyo Yuden
Descriere FIXED IND 150UH 85MA 10.5 OHM TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7085 pcs Fișa cu date 1.LAN02TA151J.pdf2.LAN02TA151J.pdf
Tip - Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.094" Dia x 0.142" L (2.40mm x 3.60mm)
ecranare Unshielded Serie LA, N Type
Evaluări - Q @ Freq 50 @ 796kHz
ambalare Tray Pachet / Caz Axial
Alte nume LA LAN 02TA 151J Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 796kHz Inductanţă 150µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 5.8MHz
descriere detaliata 150µH Unshielded Inductor 85mA 10.5 Ohm Max Axial Rezistența DC (DCR) 10.5 Ohm Max
Ratingul curent 85mA Curent - saturație -