LAL02VD2R7K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LAL02VD2R7K
Producator / Marca: Taiyo Yuden
Descrierea produsului FIXED IND 2.7UH 220MA 1.3 OHM TH
Foi de date: 1.LAL02VD2R7K.pdf2.LAL02VD2R7K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LAL02VD2R7K
Număr parc LAL02VD2R7K Producător Taiyo Yuden
Descriere FIXED IND 2.7UH 220MA 1.3 OHM TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6385 pcs Fișa cu date 1.LAL02VD2R7K.pdf2.LAL02VD2R7K.pdf
Tip - Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.091" Dia x 0.134" L (2.30mm x 3.40mm)
ecranare Unshielded Serie LA, L Type
Evaluări - Q @ Freq 40 @ 7.96MHz
ambalare Tray Pachet / Caz Axial
Alte nume LA LAL 02VD 2R7K Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.96MHz Inductanţă 2.7µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 40MHz
descriere detaliata 2.7µH Unshielded Inductor 220mA 1.3 Ohm Max Axial Rezistența DC (DCR) 1.3 Ohm Max
Ratingul curent 220mA Curent - saturație -