HMJ316B7102MFHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
HMJ316B7102MFHT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HMJ316B7102MFHT
Producator / Marca: Taiyo Yuden
Descrierea produsului CAP CER 1000PF 100V X7R 1206
Foi de date: 1.HMJ316B7102MFHT.pdf2.HMJ316B7102MFHT.pdf3.HMJ316B7102MFHT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HMJ316B7102MFHT
Număr parc HMJ316B7102MFHT Producător Taiyo Yuden
Descriere CAP CER 1000PF 100V X7R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.049" (1.25mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie M
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume CG HMJ316 B7102MFHT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Soft Termination
Rata de eșec - descriere detaliata 1000pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
capacitanță 1000pF Aplicații Automotive, SMPS Filtering, Boardflex Sensitive