CBL2012T220M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CBL2012T220M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CBL2012T220M
Producator / Marca: Taiyo Yuden
Descrierea produsului FIXED IND 22UH 250MA 2.73 OHM
Foi de date: 1.CBL2012T220M.pdf2.CBL2012T220M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CBL2012T220M
Număr parc CBL2012T220M Producător Taiyo Yuden
Descriere FIXED IND 22UH 250MA 2.73 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 341993 pcs Fișa cu date 1.CBL2012T220M.pdf2.CBL2012T220M.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 (2012 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
ecranare Unshielded Serie CB, L Type
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 0805 (2012 Metric)
Alte nume 587-1633-6 Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 22µH
Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm) Frecventa - Self Resonant 23MHz
descriere detaliata 22µH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 2.73 Ohm Max 0805 (2012 Metric) Rezistența DC (DCR) 2.73 Ohm Max
Ratingul curent 250mA Curent - saturație 150mA