BK1608LL331-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
BK1608LL331-T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BK1608LL331-T
Producator / Marca: Taiyo Yuden
Descrierea produsului FERRITE BEAD 330 OHM 0603 1LN
Foi de date: 1.BK1608LL331-T.pdf2.BK1608LL331-T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BK1608LL331-T
Număr parc BK1608LL331-T Producător Taiyo Yuden
Descriere FERRITE BEAD 330 OHM 0603 1LN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4437834 pcs Fișa cu date 1.BK1608LL331-T.pdf2.BK1608LL331-T.pdf
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie BK
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume 587-1884-2
BK1608LL331-T-ND
LF BK 1608LL331-T
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de linii 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță @ Frecvență 330 Ohms @ 100MHz
Înălțime (Max) 0.037" (0.95mm) Tip filtru -
Rezistența DC (DCR) (Max) 850 mOhm Rating-ul curent (Max) 200mA