AMK316ABJ107MLHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
AMK316ABJ107MLHT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AMK316ABJ107MLHT
Producator / Marca: Taiyo Yuden
Descrierea produsului CAP CER 100UF 4V X5R 1206
Foi de date: 1.AMK316ABJ107MLHT.pdf2.AMK316ABJ107MLHT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AMK316ABJ107MLHT
Număr parc AMK316ABJ107MLHT Producător Taiyo Yuden
Descriere CAP CER 100UF 4V X5R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 339747 pcs Fișa cu date 1.AMK316ABJ107MLHT.pdf2.AMK316ABJ107MLHT.pdf
Tensiune - evaluat 4V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.071" (1.80mm) Coeficientul de temperatură X5R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie M
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume 587-3268-2
CE AMK316ABJ107MLHT
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 100µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric) capacitanță 100µF