XZBBCDAANF-26.000000
TaitienTaitien
XZBBCDAANF-26.000000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: XZBBCDAANF-26.000000
Producator / Marca: Taitien
Descrierea produsului CRYSTAL 26MHZ 9PF SMD
Foi de date: 1.XZBBCDAANF-26.000000.pdf2.XZBBCDAANF-26.000000.pdf3.XZBBCDAANF-26.000000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile XZBBCDAANF-26.000000
Număr parc XZBBCDAANF-26.000000 Producător Taitien
Descriere CRYSTAL 26MHZ 9PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm)
Serie XZ Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C Mod de operare Fundamental
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Încărcați capacitatea 9pF Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Frecvența toleranței ±10ppm
Frecvență Stabilitate ±20ppm Frecvență 26MHz
ESR (rezistență în serie echivalentă) 100 Ohms descriere detaliata 26MHz ±10ppm Crystal 9pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead