XYLEECNANF-27.000000
TaitienTaitien
XYLEECNANF-27.000000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: XYLEECNANF-27.000000
Producator / Marca: Taitien
Descrierea produsului CRYSTAL 27MHZ 6PF SMD
Foi de date: 1.XYLEECNANF-27.000000.pdf2.XYLEECNANF-27.000000.pdf3.XYLEECNANF-27.000000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile XYLEECNANF-27.000000
Număr parc XYLEECNANF-27.000000 Producător Taitien
Descriere CRYSTAL 27MHZ 6PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.100" L x 0.081" W (2.55mm x 2.05mm)
Serie XY Evaluări -
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
Alte nume 1664-1498-6 Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Mod de operare Fundamental Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Încărcați capacitatea 6pF
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm)
Frecvența toleranței ±30ppm Frecvență Stabilitate ±30ppm
Frecvență 27MHz ESR (rezistență în serie echivalentă) 80 Ohms
descriere detaliata 27MHz ±30ppm Crystal 6pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead