OCKTGLJANF-30.000000
TaitienTaitien
OCKTGLJANF-30.000000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OCKTGLJANF-30.000000
Producator / Marca: Taitien
Descrierea produsului OSC XO 30.0000MHZ CMOS SMD
Foi de date: 1.OCKTGLJANF-30.000000.pdf2.OCKTGLJANF-30.000000.pdf3.OCKTGLJANF-30.000000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OCKTGLJANF-30.000000
Număr parc OCKTGLJANF-30.000000 Producător Taitien
Descriere OSC XO 30.0000MHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 1.8V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie OC
Evaluări - ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.059" (1.50mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 30MHz
descriere detaliata 30MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 15mA