WHS5-330RJT075
TT ElectronicsTT Electronics
WHS5-330RJT075 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: WHS5-330RJT075
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului RES 330 OHM 5W 5% AXIAL
Foi de date: WHS5-330RJT075.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile WHS5-330RJT075
Număr parc WHS5-330RJT075 Producător TT Electronics
Descriere RES 330 OHM 5W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 120028 pcs Fișa cu date WHS5-330RJT075.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.276" Dia x 0.650" L (7.00mm x 16.50mm)
Serie WHS Rezistenţă 330 Ohms
Putere (Wați) 5W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Axial Alte nume 985-1516-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 330 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound