WHS2-2R2JA25
TT ElectronicsTT Electronics
WHS2-2R2JA25 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: WHS2-2R2JA25
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului RES 2.2 OHM 2W 5% AXIAL
Foi de date: WHS2-2R2JA25.pdf
  • Mesaj
Specificațiile WHS2-2R2JA25
Număr parc WHS2-2R2JA25 Producător TT Electronics
Descriere RES 2.2 OHM 2W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4916 pcs Fișa cu date WHS2-2R2JA25.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.142" Dia x 0.354" L (3.60mm x 9.00mm)
Serie WHS Rezistenţă 2.2 Ohms
Putere (Wați) 2W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Axial Alte nume 985-1489-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 2.2 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound