W24-47KJI
TT ElectronicsTT Electronics
W24-47KJI Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: W24-47KJI
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului RES 47K OHM 14W 5% AXIAL
Foi de date: W24-47KJI.pdf
  • Mesaj
Specificațiile W24-47KJI
Număr parc W24-47KJI Producător TT Electronics
Descriere RES 47K OHM 14W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3681 pcs Fișa cu date W24-47KJI.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±75ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia x 2.106" L (8.00mm x 53.50mm)
Serie W20 Rezistenţă 47 kOhms
Putere (Wați) 14W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume 985-1179
W2447KJI
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 47 kOhms ±5% 14W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound