W22-1R5JI
TT ElectronicsTT Electronics
W22-1R5JI Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: W22-1R5JI
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului RES 1.5 OHM 7W 5% AXIAL
Foi de date: W22-1R5JI.pdf
  • Mesaj
Specificațiile W22-1R5JI
Număr parc W22-1R5JI Producător TT Electronics
Descriere RES 1.5 OHM 7W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5079 pcs Fișa cu date W22-1R5JI.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±75ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Serie W20 Rezistenţă 1.5 Ohms
Putere (Wați) 7W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Axial Alte nume 985-1131-1
W221R5JI
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 1.5 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound