W21-R22JI
TT ElectronicsTT Electronics
W21-R22JI Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: W21-R22JI
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului RES 0.22 OHM 3W 5% AXIAL
Foi de date: W21-R22JI.pdf
  • Mesaj
Specificațiile W21-R22JI
Număr parc W21-R22JI Producător TT Electronics
Descriere RES 0.22 OHM 3W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4641 pcs Fișa cu date W21-R22JI.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±75ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.220" Dia x 0.500" L (5.60mm x 12.70mm)
Serie W20 Rezistenţă 220 mOhms
Putere (Wați) 3W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Axial Alte nume 985-1093-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 220 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound