W21-22RJI
TT ElectronicsTT Electronics
W21-22RJI Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: W21-22RJI
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului RES 22.0 OHM 3W 5% AXIAL
Foi de date: W21-22RJI.pdf
  • Mesaj
Specificațiile W21-22RJI
Număr parc W21-22RJI Producător TT Electronics
Descriere RES 22.0 OHM 3W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6549 pcs Fișa cu date W21-22RJI.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±75ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.220" Dia x 0.500" L (5.60mm x 12.70mm)
Serie W20 Rezistenţă 22 Ohms
Putere (Wați) 3W ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Axial Alte nume 985-1106-3
W2122RJI
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 22 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound