RC55Y-30K1BI
TT ElectronicsTT Electronics
RC55Y-30K1BI Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RC55Y-30K1BI
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului RES 30.1K OHM 0.25W 0.1% AXIAL
Foi de date: RC55Y-30K1BI.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RC55Y-30K1BI
Număr parc RC55Y-30K1BI Producător TT Electronics
Descriere RES 30.1K OHM 0.25W 0.1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2832 pcs Fișa cu date RC55Y-30K1BI.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±15ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Serie RC Rezistenţă 30.1 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Axial Alte nume 985-1071-3
RC55Y30K1BI
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 30.1 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film