PCF0805R-13K3BT1
TT ElectronicsTT Electronics
PCF0805R-13K3BT1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PCF0805R-13K3BT1
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului RES SMD 13.3KOHM 0.1% 1/10W 0805
Foi de date: PCF0805R-13K3BT1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PCF0805R-13K3BT1
Număr parc PCF0805R-13K3BT1 Producător TT Electronics
cantitate valabila 142562 pcs Fișa cu date PCF0805R-13K3BT1.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie PCF - Precision Rezistenţă 13.3 kOhms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume 985-1328-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 13.3 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Metal Film