M55342E12B20B0R
TT ElectronicsTT Electronics
M55342E12B20B0R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M55342E12B20B0R
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului RES SMD 20K OHM 0.1% 1/10W 0603
Foi de date: M55342E12B20B0R.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M55342E12B20B0R
Număr parc M55342E12B20B0R Producător TT Electronics
Descriere RES SMD 20K OHM 0.1% 1/10W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 12636 pcs Fișa cu date M55342E12B20B0R.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie Military, MIL-PRF-55342, RM0603 Rezistenţă 20 kOhms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume 1217-1088-1
1217-1088-1-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm) Caracteristici Military, Moisture Resistant
Rata de eșec R (0.01%) descriere detaliata 20 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Military, Moisture Resistant Thin Film
Compoziţie Thin Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
M55342E12B200DRT1
M55342E12B200DRT1
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES SMD 200 OHM 1% 1/10W 0603
In stoc: 65366 pcs
Descarca: M55342E12B200DRT1.pdf
RFQ
M55342E12B20B0RBS
M55342E12B20B0RBS
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES SMD 20K OHM 0.1% 1/10W 0603
In stoc: 17119 pcs
Descarca: M55342E12B20B0RBS.pdf
RFQ
M55342E12B20B0RT1
M55342E12B20B0RT1
Descarca: M55342E12B20B0RT1.pdf
M55342E12B203BRWS
M55342E12B203BRWS
Descriere: RES SMD 203K OHM 0.1% 1/10W 0603
Descarca: M55342E12B203BRWS.pdf
M55342E12B20B0RWI
M55342E12B20B0RWI
Descarca: M55342E12B20B0RWI.pdf
M55342E12B20B0RT5
M55342E12B20B0RT5